Teams - Voorjaarscompetitie 2019

10 maart 2019


Hieronder het overzicht van de teams die komend voorjaar aan de competitie gaan deelnemen.
De wedstrijdkalender is te vinden via de link naar de klasse/afdeling waar het team is ingedeeld.

Donderdag
Don.DD17.1 | 3e klasse – Afdeling 18
17183863 | Wilma van Schaick © 
12571954 | Didy Duijzer
11443707 | Bernadette Peters
15085961 | Hanneke de Craen
14309033 | Corrie van ’t Hul

Vrijdag
Vrij.HD50.1 | 2e klasse – Afdeling 1
17652367 | Piet Bakker
14369958 | Harry Claessens
10804463 | Wiel Broex
13198181 | Ad Gulickx
10779981 | John Geelen
10809473 | Fred Knitel
 
Vry.DD17.1 | 1e klasse – Afdeling 15
21454868 | Nancy Pasman ©
19629737 | Karolien de Koning-Verél
19581718 | Helga Bloemen
22659072 | Yvonne van Ravenswaaij
18503225 | Ina Wagenaar-Kuiper
30943914 | Kim van Rooijen
28794567 | Anne van Herwijnen
 
Vry.DD17.2 | 3e klasse – Afdeling 35
26010941 | Lianne Selles ©
24471437 | Cathelijn Aarts
28761383 | Caroline Berends
14174812 | Ronak Delewi
24406686 | Carina Douwes-Mol
28761359 | Fleur van der Giessen
 
Vry.DD17.3 | 3e klasse – Afdeling 37
35066555 | Marjan van den Heuvel ©
27403572 | Astrid Zeldenrijk
11985747 | Gesina Glastra van Loon
22681892 | Lot Aarts
19432119 | Wendy Schenk
 
Vry.DD17.4 | 3e klasse – Afdeling 31
28778987 | Jill Looman ©
16601904 | Cindy van Oorschot
25825666 | Annemieke Kramer
24381152 | Maaike Hamer
29391059 | Marike Bijlsma
 
Vry.DD35.1 | 4e klasse – Afdeling 7
29405742 | Esther Pepping ©
31638171 | Jolande ter Meulen
16391535 | Roos Limburg
13931067 | Tessa Houben-Sliggers
28318269 | Monique Pluijmen
17454034 | Anneliese  Visser
24021725 | Stephanie Schöningh

Vry.GD17.1 | 3e klasse – Afdeling 39
15741435 | Wim Duijzer © 
17241405 | Manon van Zwieten
12618705 | Jan Sundelin
20866739 | Annemieke Sundelin-Valkenburg

Vrij.HD35.1 | 2e klasse – Afdeling 13
10437185 | Chris Witteveen © 
20258267 | Bart Buiter
30943892 | Herbert Jan van der Giessen
13194003 | Vincent Heesemans
31251242 | Dirk Jan van der Hoeden
31197310 | Marc Stubbé
31386857 | Andries Nieuwland
13594281 | Henk van der Lans
 
Vrij.HD35.2 | 4e klasse – Afdeling 9
26033976 | Piet-Hein Heemskerk © 
28244710 | Bert van Wijk
28969456 | Hans Koelstra
35009888 | Arjan van der Sande Lacoste
15877566 | Frans Cleton

Zaterdag
Zat.D17.1 | 3e klasse – Afdeling 17
22562206 | Marjolein Haringa ©
19653115 | Mariska van Loenen
29936373 | Nienke Bakker
11902248 | Annabelle de Vries
20500483 | Kirsten van 't Loo-Ackema
23249315 | Mariëlle Meurs

Zat.DD17.1 | 1e klasse – Afdeling 2
22419640 | Anne van Nieuwkerk ©
13149288 | Sanya Valkenburg
14287854 | Nathalie Hettema
12911836 | Madelon Tas

Zat.DD17.2 | 4e klasse – Afdeling 10
20707185 | Gaby Blok ©
21029083 | Mariëlle Gielis
18691854 | Els de Jong
23010207 | Britt Guha
18503292 | Caroline van der Staaij-Muller
21454833 | Esther van der Meulen
 
Zat.H17.1 | 1e klasse – Afdeling 2
11940719 | Marco van Sonsbeek ©
11083824 | Hans Erkelens
11494468 | Sander Vissers
22277234 | Fabian Wagenaar
10581669 | Martijn van Beek

Zat.H17.2 | 2e klasse – Afdeling 18
24406694 | Mike Mol ©
17980348 | Frank Jansen
10012117 | Jeroen van Nieuwkerk 
22773347 | Mike van Woensel
17769388 | Bastiaan Geurts
10528776 | Ruud Bulkmans
17907365 | Nico Ypenburg
12840629 | Waldo van Leeuwen
13254901 | Dick Gorris
20039794 | Geert Franssen

Zondag
Zon.H35.1 | 4e klasse – Afdeling 4
19550944 | Thomas Broos ©
13377701 | Klaas Jan Veenstra
30581648 | Jos Eveleens
30896096 | Frank Visser 
27876853 | Marco Timmermans
13085611 | Berry Hogendoorn
 
Zon.HD.1 | 2e klasse – Afdeling 3
12652008 | Leo von Ende ©
13479083 | Gerben Boot
21287279 | Robert de Wit
35196181 | Frederik Maussen
35172010 | Jan Willem Feitsma
12800791 | Arnold Cozijnsen
 
Zon.J14.1 | 2e klasse – Afdeling 6
29405718 | Giel Abdur
29476194 | Tijn Bulkmans
29925568 | Olivier van Riel
30388562 | Philip van Riel
29415632 | Tim Offenberg
29428645 | Kick von Glinski
29464838 | Goos van Malderen
30633141 | Jippe Houben
Captain: Wieneke Bauhuis

Groen 2.1 | Groen 2 – Afdeling 98
29925533 | Thijn van Gastel
29961866 | Justus de Wispelaere
29618231 | Boet Bartels
31427197 | Dinthe Oud
35427647 | Taeke van Houts
31008585 | Laura van Mazijk
31386822 | Emma Schenk
35004525 | Anne Zeldenrijk
Captain: Alice de Wispelaere

Oranje 1.1 | Afdeling 135 - Periode 1 | Afdeling 293 - Periode 2
31446906 | Frederique Fanoy
31446922 | Robin Bulkmans
30995086 | Yara Ypenburg
31654185 | Anouk Gorris
35388447 | Daan van Rees
35388420 | Tijn van Rees
Captain: Ylva van der Meijden

Oranje 2.1 | Afdeling 183 - Periode 1 | Afdeling 397 - Periode 2
31768873 | Mirte van Gastel
31427200 | Tirza Oud
35047844 | IJsbrand Groothuis
35089342 | Krijn Ypenburg
30487064 | Chris Jansen
35185457 | Eva Arends
35185422 | Amelie Arends (reserve)
Captain: Henk Groothuis

Oranje 2.2 | Afdeling 184 - Periode 1 | Afdeling 400 - Periode 2
35459824 | Ive de Groot
35196211 | Luuk Sliggers
35223405 | Tije Hoogendoorn
35196025 | Rob Kegge (invaller)
Vrije plek
Captain: Jasper Sliggers
 
Oranje 2.3 |Afdeling 196 - Periode 1 | Afdeling 401 - Periode 2
35493879 | Ties Esser
35122641 | Beau Vermeulen
35225769 | Mels Veenstra
Vrije plek |  
Vrije plek |  
Captain: Jill Looman
 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 294 233 945

Address

Rijksstraatweg 180
3632 AJ Loenen aan de Vecht